Najlepiej uwiecznimy emocje i piękno twojego pupila

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

POZNAJMY SIĘ

Cześć! To my – FotoOgonki! Trzy dziewczyny, które jakiś czas temu połączyła wspólna pasja. A raczej wybuchowa mieszanka jaką jest miłość do zwierząt i fascynacja fotografią i jej tajnikami. Nie wzięło się to znikąd.

Od najmłodszych lat każda z nas miała styczność z aparatem fotograficznym analogowym i powoli przesiąkała tą wyjątkową sztuką uwieczniania obrazów. Na początku było to uśmiechanie się do obiektywu rodziców i wspólne oglądanie uwiecznionych chwil przeniesionych na papier fotograficzny. Potem pojawiło się podpatrywanie taty, który w łazience robił sobie ciemnię fotograficzną. Gdy wreszcie dostałyśmy do rąk aparat, pojawiło się pierwsze samodzielne “pstrykanie”.

Tak jak fotografia była obecna w życiu każdej z nas, tak samo i zwierzęta odegrały i wciąż odgrywają dla nas szczególną rolę każdego dnia.

W naszych domach mieszkało kilkanaście różnych zwierzaków – psy, koty, chomiki, świnki morskie i papugi. Każdy z nich zajmuje wciąż wyjątkowe miejsce w sercu. Nie wyobrażamy sobie naszych domów bez zwierząt. W tym momencie razem mamy 2 psy, 5 kotów i jedną papugę. Jeśli obejrzycie uważnie nasze portfolio to zobaczycie w nim Arona, Zorę, Franka, Rysia, Figla, Lilę, Tosię i Kiwi. To nasza Rodzina!

Kiedy nasze trzy drogi się spotkały, narodził się pomysł stworzenia czegoś wspólnie. Tak oto powstały FotoOgonki.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

FotoOgonki to miejsce, w którym realizujemy sesje fotograficzne dla zwierząt. Przed nasze obiektywy zapraszamy wszystkie zwierzaki – bez względu na wiek, rasę, rozmiar i usposobienie. Nasza wielka miłość do zwierząt powoduje, że w każdą sesję angażujemy się całym sercem. Ba, na nawet trzema! Po prostu kochamy to co robimy.

Uwielbiamy wspólną zabawę z Wami, miłość i oddanie, które obserwujemy podczas spotkań z Wami i pupilem, którego przyprowadzacie. Staramy się tworzyć zdjęcia, o jakich marzycie. Sesje fotograficzne dla zwierząt są naprawdę dla każdego. Więc nie obawiajcie się kontaktu z nami. Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania – po prostu piszcie do nas.

Mamy nadzieję, że ten opis przybliżył Wam trochę nas i nasze podejście do tego, czym się zajmujemy. Czekamy na Was i serdecznie zapraszamy do współpracy.

FotoOgonki

Fotograficzne Sesje dla zwierząt
Sesje studyjne i plenerowe

Łódź, 2022